Wesele w plenerze czy w sali bankietowej?

 

 

Jeszcze parę lat temu tego typu pytanie było co najmniej śmieszne. Większość osób nie miała bowiem ochoty organizować wesela w plenerze, bo wiązało się to z nietrakcyjni warunkami i niskim standardem. Dziś jest na szczęście inaczej. Namioty weselne są naprawdę efektowne. Dowiedz się, co zmieniło się na przestrzeni lat.

Wysoki standard…

Obecnie namioty weselną wyróżniają się naprawdę bogatym wyposażeniem, a ich standard jest bardzo wysoki. Są modele, w których jest możliwość zamontowania klimatyzacji, by goście dobrze się bawili. Są też namioty z wentylacją. Wszystko ma na celu zapewnienie wysokich standardów. Ponadto namioty weselne mają też niebanalne wyposażenie. Nie brakuje ozdób na ścianach, a na suficie są piękne żyrandole. To wszystko sprawia, że goście są bardzo zadowoleni i nie mają ochoty bawić się gdzie indziej. Warto więc skorzystać z tego typu rozwiązania. Może okazać się ono bardzo ciekawe. Poza tym, namioty weselne maja jeszcze jedną dużą zaletę – nie trzeba uzależniać się od miejsca. Wesele w plenerze można zorganizować niemal wszędzie. Oczywiście, w wielu przypadkach wymaga to pozyskania odpowiednich zezwoleń, jednak włożony wysiłek bardzo się opłaca. W ten sposób można bardzo wiele zyskać. Nic więc dziwnego, że tak wiele osób decyduje się na wesele w plenerze, które uchodzi za bardziej klimatyczne, a do tego można wybrać sobie romantyczne miejsce.

A może jednak sala?

Warto jednak dodać, że wesele na sali bankietowej też ma wiele zalet. Tu nie trzeba martwić się o to, jak dostarczyć i skąd wziąć namioty weselne. Poza tym, z pewnością standardy w tego typu miejscach też są bardzo wysokie. Choć obecnie namioty weselne są bardzo rozbudowane, to nigdy nie zastąpią w 100% zabawy na tradycyjnej sali.

 

 

Author: admin

Share This Post On